Doručení do 48 hod.

Cotté plenky BIO bavlna MIDI 28ks

Dětské jednorázové pleny s vnitřní povrchovou vrstvou z certifikované 100% BIO bavlny, vyrobené na Slovensku.Jemná, 100% BIO bavlna na vnitřní povrchové vrstvě našich Cotté plenek poskytuje jedinečnou ochranu pro tu nejcitlivější dětskou pokožku. Její PH je v souladu s pokožkou, čímž zabraňuje vzniku podráždění či alergií.

 

  • Velikost 3 MIDI, váha 4 - 9kg
  • 100% BIO bavlna
  • Hypoalergenní pro extra jemnou pokožku
  • Bez latexu, chlóru, či parfémů
  • Baleno v papírové recyklovatelné krabičce
Skladem
Kód: 140000251
285,60 Kč
Kategorie: Pleny s BIO bavlnou

Jemná 100% BIO bavlna, která se nachází na vnitřní povrchové vrstvě Cotté plenek je ideální pro citlivou pokožku vašeho děťátka, jelikož nabízí ochranu plně přírodního materiálu. Certifikovaná BIO bavlna vyrostla přirozeně, bez použití jakýchkoli chemikálií. Je v přírodě jednoduše biologicky rozložitelná, hypoalergenní a její pH se shoduje s jemnou a citlivou pokožkou vašeho děťátka. Vlákna této čisté organické bavlny jsou jemňoučká na dotek a pomáhají předcházet vzniku nepříjemných alergií nebo vyrážek.

 

JEMNÉ

BIO bavlna je na dotek vyjímečně jemná, velmi pohodlná a prodyšná. Vlákna této bavlny také zabraňují vzniku alergických reakcí nebo vyrážek.

 

ČISTÉ

Použité hypoalergenní materiály jsou vhodné zejména pro citlivou pokožku, jelikož neobsahují chlór, latex, krémy, parfémy, parabeny nebo jiné chemikálie.

 

ABSORPČNÍ

Absorpční jádro obsahuje certifikovanou přírodní buničinu, která pochází z zodpovědně vytěžených lesů. Vnitřní povrchová část plenek je z měkké BIO bavlny.

 

EKO

Ekologicky baleno bez použití plastové fólie, přímo do recyklovatelné papírové krabičky, kterou nemusíte vyhazovat, ale můžete ji využít jako odkládací prostor.

 

Co se nachází uvnitř Cotté plenek?

1. Absorpční jádro ze 100 % přírodní a obnovitelné celulózy, která nebyla bělená chlórem a pochází z zodpovědně vytěžených lesů (PEFC). Superabsorbent absorbuje a bezpečně uzamkne tekutinu uvnitř.

2. Elastické úchyty pomáhají udržet plenu při zapínání na správném místě.

3. Vnitřní povrchová vrstva z certifikované 100% BIO bavlny se přímo dotýká dětské pokožky.

4. Dvojitá ochrana před přetečením je zajištěna bezlatexovou gumičkou, která netlačí na dětské nožičky a zabraňuje přetečení.

Zpět do obchodu