Doručení do 48 hod.

O nás

UŽ VÍCE NEŽ 30 LET
SE S LÁSKOU STARÁME
O KOMFORT VÁS I VAŠÍ RODINY

O NÁS

Jsme slovenská rodinná firma Celltex s více než 30letou tradicí, která vyrábí vše, co představuje absolutní základ osobní hygieny od batolecího věku. Naším cílem je přinášet na tuzemský trh bezpečné a šetrné výrobky za co nejdostupnější cenu. Vyvinuli jsme řadu výrobků, které vyhovují potřebám každé rodiny, včetně dětské hygieny, dámské hygieny, lehké inkontinence a papírových výrobků. Naše výrobky jsou zastoupeny ve více než 15 zemích a v současné době jsme jediným hrdým výrobcem dětských plen v zemi.

EKOLOGICKY ZODPOVĚDNÍ

Naše plenky prošly nejpřísnějším testem kvality - potřebami našich vlastních dětí. Spolehněte se, že je vyrobíme podle stejných kritérií i pro ty vaše. Používáme pouze nejkvalitnější certifikované materiály bez chlóru, parfemace a latexu.

Díky tomu jsou naše plenky dokonale pohodlné a hypoalergenní. Naším posláním je nabídnout vám prvotřídní výrobek za nejlepší možnou cenu.

Náš slib vám

Plenky s nejnižší uhlíkovou stopou

Průměrná vzdálenost, kterou pleny urazí na cestě k vám domů, je pouhých 300 km. Optimalizovanou dopravou jsou expedovány přímo z továrny v Rožňavě.

Jsme místní, jsme výhodní

Naším cílem je nabídnout vám a vaší rodině nejvyšší kvalitu za přijatelné ceny. Šetříme vaše náklady tím, že prodáváme přímo od výrobce s vyloučením třetí strany.

Kvalitní suroviny

Používáme pouze čisté a certifikované suroviny s minimálním nebo žádným obsahem alergenů podle definice Evropské komise. Naše výrobky jsou hypoalergenní, vhodné i pro citlivou dětskou pokožku.

Ekologicky zodpovědní

Jsme společnost s rostoucím sortimentem výrobků, které získaly certifikaci PEFC pro udržitelné hospodaření. Respektujeme životní prostředí a při své činnosti dbáme na celý životní cyklus výrobku, od výběru surovin až po recyklaci.

Netestováno na zvířatech

Naše výrobky neobsahují živočišné produkty a netestujeme je na zvířatech.

Pro společné dobro

Společně pomáháme snižovat nedostatek plenek pro slovenské děti a rodiny v nouzi prostřednictvím sdružení "Více než" a Centra pro děti a rodiny.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ PRODUKTY

Cena

24286
124286
4 položek celkem
Zpět do obchodu