Doručení do 48 hod.

Cotté plenky BIO bavlna MINI 31ks

Dětské jednorázové pleny s vnitřní povrchovou vrstvou z certifikované 100% BIO bavlny, vyrobené na Slovensku.Jemná, 100% BIO bavlna na vnitřní povrchové vrstvě našich Cotté plenek poskytuje jedinečnou ochranu pro tu nejcitlivější dětskou pokožku. Její PH je v souladu s pokožkou, čímž zabraňuje vzniku podráždění či alergií.

 

  • Velikost 2 MINI, váha 3 - 6kg
  • 100% BIO bavlna
  • Hypoalergenní pro extra jemnou pokožku
  • Bez latexu, chlóru, či parfémů
  • Baleno v papírové recyklovatelné krabičce
Skladem
Kód: 140000250
285,60 Kč
Kategorie: Pleny s BIO bavlnou

Měkká 100% organická bavlna na vnitřní povrchové vrstvě plenek Cotté je ideální pro citlivou pokožku vašeho dítěte, protože poskytuje ochranu zcela přírodního materiálu. Certifikovaná organická bavlna je pěstována přirozeně, bez použití jakýchkoli chemických látek. Je snadno biologicky odbouratelná v přírodě, hypoalergenní a její pH odpovídá jemné a citlivé pokožce vašeho dítěte. Vlákna této čisté organické bavlny jsou jemná na dotek a pomáhají předcházet nepříjemným alergiím nebo vyrážkám.

JEMNÉ
Organická bavlna je výjimečně měkká na dotek, velmi příjemná a prodyšná. Vlákna této bavlny také zabraňují vzniku alergických reakcí nebo vyrážek.

ČISTÉ
Použité hypoalergenní materiály jsou vhodné zejména pro citlivou pokožku, protože neobsahují chlór, latex, krémy, parfémy, parabeny ani jiné chemické látky.

ABSORBČNÍ
Absorpční jádro obsahuje certifikovanou přírodní buničinu, která pochází z odpovědně vytěžených lesů. Vnitřní povrch plenek je vyroben z měkké BIO bavlny.

ECO
Ekologicky balené bez použití plastových obalů, přímo do recyklovatelné papírové krabice, kterou nemusíte vyhazovat, ale můžete ji použít jako úložný prostor.

Co je uvnitř plenek Cotté?

1. Absorpční jádro ze 100% přírodní a obnovitelné celulózy, která nebyla bělena chlorem a pochází z odpovědně vytěžených lesů (PEFC). Superabsorbent absorbuje a bezpečně uzamyká tekutinu uvnitř.
2.Elastické úchyty pomáhají udržet plenu na správném místě při zapínání.
3.Vnitřní povrchová vrstva z certifikované 100% organické bavlny se přímo dotýká dětské pokožky.
4.Dvojitou ochranu proti přetečení zajišťuje bezlatexová gumička, která netlačí na nožičky dítěte a zabraňuje přetečení.

Zpět do obchodu