Doručení do 48 hod.

Cotté slipové vložky BIO bavlna 20ks

Ultratenké, diskrétní, savé a prodyšné do té míry, že zapomenete, že je máte na sobě. Vrchní vrstva ze 100% organické bavlny a vnitřní část z certifikované přírodní buničiny pocházející z obnovitelných lesních plantáží. Skvělé pro dny se slabším krvácením nebo jako dodatečná ochrana.

  • Přírodní péče o ženu
  • Slipové vložky s certifikovaným povrchem ze 100% organické bavlny
  • Hypoalergenní pro citlivou pokožku
  • Jemné na dotek
  • Baleno v krabičce
  • Vyrobeno na Slovensku

 

Skladem
Kód: 11COSL20
76,80 Kč

Značka Cotté kombinuje moderní a inovativní design s filozofií udržitelné výroby. Portfolio výrobků zahrnuje hygienické vložky, tampony a tampony vyrobené ze 100% certifikované organické bavlny, bez toxinů, chemikálií a parfémů. Jednoduše bezpečnější přírodní menstruační produkty, které jsou citlivé k vaší pokožce.

JEDINEČNÉ VLASTNOSTI ORGANICKÉ BAVLNY
Měkká 100% ORGANICKÁ bavlna, kterou najdete v našich menstruačních výrobcích, je ideální pro vaši intimní oblast, protože nabízí ochranu zcela přírodního materiálu. Organická bavlna se pěstuje přirozeně, bez použití jakýchkoli chemických látek.
V přírodě je snadno biologicky odbouratelná, hypoalergenní.
a její pH odpovídá jemné intimní pokožce.

Organická bavlna je pěstována udržitelným způsobem a bez použití zbytečně velkého množství vody nebo energie. Ekologické zemědělství tak chrání pole pro budoucí generace a vytváří lepší a zdravější udržitelné zemědělství.

Zpět do obchodu