Doručení do 48 hod.

Dětské plenky Ultra Dry Mini 56ks

Naše plenky jsou jemné, hypoalergenní a proto se díky nim nemusíte obávat vzniku alergií nebo opruzenin. Díky speciální technologii Fast & Dry system rychle absorbují vlhkost a co je nejdůležitější, jsou bez škodlivých chemikálií nebo látek.

  

  • Velikost 2 MINI - hmotnost 3 - 6 kg
  • Extra jemné na dotek
  • Hypoalergenní a vhodné aj pro citlivou detskou pokožku
  • Technologie Fast & Dry system udrží až 30 násobek vlastní váhy
  • Vyrobeno z ekologicky čistých a bezpečných materiálů, bez obsahu chlóru, parfémů, či latexu

Skladem
Kód: 140000240A
333,60 Kč –19 % 267 Kč
Kategorie: Pleny Ultra dry
mini 0711 render
3 - 6 Kg
333,60 Kč –19 %

Jemné a šetrné:
Extra jemné na dotek díky měkkému materiálu připomínajícímu látku. Naše dětské pleny jsou vyrobeny pouze z ekologických a bezpečných materiálů, neobsahují chlór, parfémy ani latex. Jsou hypoalergenní a vhodné i pro citlivou dětskou pokožku.

Absorpční
Speciálně vyvinutý superabsorpční materiál, který pojme až 30násobek své vlastní hmotnosti. Nová technologie uzamyká tekutinu ve spodních vrstvách plenky a chrání tak citlivou dětskou pokožku před podrážděním.

Prodyšné a pohodlné
Prodyšný vnější povrch umožňuje dětské pokožce volně dýchat, čímž snižuje riziko vzniku opruzenin. Anatomický tvar a pružné prvky zajišťují dokonalé padnutí plenky a volnost pohybu v každé fázi vývoje dítěte.

Vyrobeno způsobem šetrným k životnímu prostředí:
Při výrobě dbáme na životní prostředí a celý životní cyklus, od výběru surovin až po přepravu a recyklaci. Naše plenky jsou vyráběny z buničiny s certifikátem PEFC, jehož hlavním cílem je zachování lesů a jejich rozšíření pro budoucí generace. 

Plenky neobsahují :
✓0 % chlóru
✓0 % parfémů
✓0 % latexu
✓0%, kožní krémy
✓0% parabenů
✓0 % ftalátů
✓0 % konzervační látky
✓0 % těžké kovy

Materiály: buničina bez chlóru s certifikací PEFC; netkaný polypropylen ; superabsorpční polymer (SAP); polyethylenová fólie; elastan bez obsahu latexu.

Zpět do obchodu